Духовний язичницький центр "КРУК"
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [15]
Наше опитування
Що ви хотете знайти в язичництві?
Всього відповідей: 166
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

Стаття NASA про Нібіру
Розповідь про фіктивну планету Нібіру та прогнози кінця світу в грудні 2012 заполонили Інтернет. На сьогодні з червня 2009 року більше, ніж 175 книг вказаних на Amazon.com, стосуються армагедону 2012. Так як ця містифікація розповсюдилася безліччю запропонованих сценаріїв катастрофи ми запросили Астробіолога аби він отримавши тисячі листів зміг відповісти про Нібіру та 2012 рік, більш ніж 200 відповідей. Багато нових запитань схожі на ті, на які вже відповіли. Наступні є переліком найпопулярніших "Двадцять запитань" вибудовані логічною послідовністю і детально розглянуті. Додатково можна знайти мої відповіді на інших поважних ресурсах:

Головна сторінка NASA «2012: Початок Кінця або чому Світ не Закінчиться?»

«Neil de Grassse Tyson» виклав чудовий відеокліп на передачі Nibiru-2012.

«Wikipedia» має трохи корисних даних. Почніть із «Зіткнення Нібіру» потім гляньте «Міфологія Нібіру» і «Нібіру Сітчин». Також інформативний пошук «2012 передбачення кінця світу».

Для детального розуміння підгрунтя культу Планети X/Нібіру перегляньте дискусію  Phil Plait на його вебсайті дурної астрономії «Badastronomy website».

"2012hoax Debunking 2012 Doomsday»


David Morrison, Старший Вчений NAI , 01 червня 2009 року

1. На чому базується думка про кінець світу в грудні 2012 року?

Історія почалася з тверджень, що Нібіру, планета, припустимо відкрита Шумерами, прибувала в околиці Землі. Захарія Сітчин, який написав фантастику про давню Месопотамську цивілізацію Шумерів, стверджував у декількох книгах (наприклад, Дванадцята Планета, видана в 1976), як він знайшов і перекладені Шумерські документи, які ідентифікують планету Нібіру, що повертається в околиці Сонця кожні 3600 років. Ці Шумерські байки включають історії "давніх астронавтів", які відвідували Землю від імені цивілізації чужинців, названих Анунаками. Згодом Ненсі Лідер, самопроголошений медіум, ствердила, що вона зв’язалася з чужинцями, написала на своєму вебсайті Zetatalk (розмови з Зети), що мешканці вигаданої планети з околиць зірки Зета Ретікулі попередили її, що Земля наразилася на небезпеку від Планета X або Нібіру. Ця катастрофа розпочнеться з травня 2003 року, але коли нічого не відбулося в зазначену дату, страшний суд був переміщений вперед на грудень 2012. Тільки нещодавно ці дві байки, прив'язали до кінця багатовікового календаря Майя на зимове сонцестояння в 2012 році, - отже передбачена дата апокаліпсиса - 21 грудня 2012.

2. Але Шумери були першою великою цивілізацією, і вони зробили багато точних астрономічних розрахунків, у тому числі передбачили існування планет Уран, Нептун і Плутон. Так, чому нам не вірити їх пророцтвам про Нібіру?

Ім`я Нібіру у Вавілонській астрології іноді зв'язується з богом Мардуком. Нібіру, як незначний персонаж, з'являється у Вавілонській поемі створення Енума Еліш, яка була записана в бібліотеці Ашурбаніпалом, Царем Ассірії (668-627 до нашої ери). Шумер зазнав розквіту набагато раніше, з ХХІІІ століття до ХVІІ століття до нашої доби. Твердження, що Нібіру - планета і була відома до Шумерів спростоване вченими, які (на відміну від Захарії Сітчина) вивчають і перекладають письмові записи давньої Месопотамії. Шумер був дійсно великою цивілізацією, важливою для розвитку сільського господарства, водного господарства, міського життя, і особливо письменності. Проте, вони залишили дуже мало записів, пов’язаних з астрономією. Звичайно вони не знали про існування планет Урана, Нептуна або Плутона. Вони також не мали ніякого уявлення, що планети обертаються навколо Сонця. Ця думка вперше виникла в давній Греції два тисячоліття пізніше кінця Шумера. Стверджувати, що Шумери мали витончену астрономію, або що вони навіть назвали бога Нібіру, - продукт фантазій Сітчина.

3. Як можете ви заперечувати існування Нібіру, коли NASA виявила це ще в 1983 році, а ця історія просочилася в відомі газети? Тоді ви назвали її Планета X, а пізніше дали назву Ксена або Еріс.

IRAS (Інфрачервоний астрономічний супутник NASA, здійснював огляд неба 10 місяців у 1983) виявив багато інфрачервоних джерел, але жодне з них не було Нібіру або Планетою X або будь-яким іншим об'єктом в зовнішній сонячній системі. Є непогане обговорення від Caltech, яке знаходиться  на spider.ipac.caltech.edu/staff/tchester/iras/no_tenth_planet_yet.html). Коротко, IRAS каталогізував 350,000 інфрачервоних джерел, і спочатку багато з цих джерел були нерозпізнані (які були загадками, звичайно, з точки зору такого вивчення). Усі ці спостереження продовжувались наступним вивченням потужнішими інструментами, як на землі, так і в космосі. Чутка про "десяту планету" прорвалася в 1984 після того, як науковий звіт був виданий в Астрофізичних Листах Журналу під назвою "Неопізнані загадкові джерела знайдені IRAS", які обговорювали декілька інфрачервоних джерел «без віддзеркалень». Але згодом виявили, що ці "об'єкти примари" є віддаленими галактиками (окрім одного, який був джгутом (крім того один, який був хвостом "інфрачервоної пір'ястої хмари"). Це було видано в 1987. Ніяке джерело, знайдене IRAS, ніколи не виявлялось планетою. Хороше обговорення цього цілого випуску можете знайти на вебсайті (www.badastronomy.com/bad/misc/planetx/science.html#iras) Філа Плейтса. Підкреслюю, що Нібіру - міф, без підстав та фактів. Для астронома, постійно стверджуючого, що планета «сусідня» але «невидима», це явна дурість.

4. Можливо ми мали на увазі Планету X або Еріс, не Нібіру? Чому NASA тоді тримає в таємниці орбіту Еріс?

"Планета X" - оксюморон, був застосований до реального об'єкту. Термін використовувався астрономами минулого століття для імовірного або такого, що підпадає під цю категорію об'єкту. Як тільки об'єкт знаходиться, він отримує реальне ім'я, як було зроблено з Плутоном і Еріс, обидві з яких деякий час були лише ймовірностями, але не як з Планетою X. Якщо нові об'єкти виявляються не існуючими, або не являються планетами, ви про це більше не почуєте. Якщо ж реальними, під назвою Планета X ви про неї теж більше не почуєте.

Eris - одна з декількох карликових планет, нещодавно знайдених астрономами в зовнішній сонячній системі, усі вони на звичайних орбітах, які ніколи не перетинають орбіту Землі. Подібно до Плутона, Eris більше менший, за наш Місяць. Він дуже далеко, і його орбіта ніколи не наблизиться ближче, ніж приблизно 4 мільярди миль. Немає ніяких таємниць про Ерісs чи його орбіту, оскільки ви самі це можете легко перевірити пошуком в google чи в Вікіпедії.

5. Тобто Ви заперечуєте, що NASA побудувала Телескоп Південного Полюса (SPT), щоб відстежувати Нібіру? Тоді для чого ж вони побудували телескоп в Південному Полюсі?

Є телескоп в Південному Полюсі, але його не будувала НАСА і не для вивчення Нібіру. Телескоп Південного Полюса побудувала Національна наукова фундація, і це – радіо -телескоп, а не оптичний пристрій. Він не може отримувати зображення чи фото. Ви можете перевірити це в Вікіпедії. Антарктика - велике місце для астрономічних інфрачервоних і короткохвильових радіо - спостережень, і вона має перевагу, бо об'єкти можуть спостерігатися безперервно без впливу циклів день-ніч.

Я повинен додати, що неможливо уявити геометрію, в якій об'єкт може бачитися тільки з Південного Полюса. Навіть якщо він би був на південь від Землі, він виднівся би з усієї південної півкулі.

6. Є багато фото і відео Нібіру в Інтернеті. Хіба це не доказ, існування?

Переважна більшість фото і відео в Інтернеті є деякими особливостями Сонячного зображення (вочевидь, доводячи твердження, що Нібіру ховається позаду Сонця останні  декілька років.) Вони - фактично зображення помилкового Сонця, викликане внутрішніми віддзеркаленнями в лінзі, що називається Лінзовим спалахом. Ви можете ідентифікувати їх легко просто, вони з'являються завжди діаметрально навпроти реального сонячного зображення, нібито відбитого через центр зображення. Це особливо видно у відео, тоді як рухаючи камеру, зображення помилкового Сонця танцює завжди точно навпроти реального зображення. Подібний Линзовий спалах - причина багатьох фото НЛО, знятих вночі біля потужних джерел освітлення, як наприклад вуличні ліхтарі. Я здивований, що люди не визнають це загальновідомий факт на фото. Я також вражений, що ці фото, які показують щось приблизно, таке велике та яскраве як друге Сонце, приймаються за докази твердження на вебсайтах за існування Нібіру, адже Нібіру за їх же твердженнями настільки мале від Сонця та настільки слабко світиться, що побачити та сфотографувати його може лише величезний телескоп.

Одне розповсюджене фото телескопу (www.greatdreams.com/nibiru-possible.jpg) показує два види хмари газу, що розширюється, далеко після сонячної системи, яка не рухається; ви можете бачити це з того, що зірки ті залишаються на своїх місцях в обох зображеннях. Гострозорий читач цього вебсайту ідентифікував ці фото як воронку газу навколо зірки місяць V838. Вікіпедія має чудову статтю і прекрасне фото цього зроблене телескопом  Хабл. Іншого студента коледжу спочатку вразили відправлені по пошті зображення червоної краплі, яка буцімто повинна бути Нібіру. Потім він обробив їх в своєму Фотошопі, що стало початком блєфу на пустому місці.
Інше відео викладене влітку 2008 на Youtube (www.youtube.com/watch?v=qDKtkWIx00A) виступ гомосексуаліста у власній  кухні стверджуючого, що один з об'єктів, виявлених телескопом рентгенівського випромінення NASA, - Нібіру. Чого варте таке свідоцтво? Відколи це кольорові хибні зображення x-випромінення, опубліковані NASA, голубими трактуються, як сусідня планета з океанами. Було б смішно, якби це не використовувалось, для залякування людей.

7. Можете Ви пояснити той факт, що ділянка на (5ч 53м 27с, - 6 10' 58"), зачернена у Небі для телескопів Google та Майкрософт? Люди припускають, що ці ділянки зачернені тому  що показують, де Нібіру знаходиться в цей час.

Деякі люди запитували мене про цей пустий прямокутник в оріоні в небосхилі телескопу Google, яке є відображенням цифрової послайдової зйомки. Він не може бути "схованкою" для Нібіру,  бо ця частина небосхилу, доступна для спостереження та видима майже звідусюди на Землі ще з зими 2007-08 років, коли більшість розмов про Нібіру лише починалася. Це твердження також і спростовує інший міф, що Нібіру ховається за Сонцем чи може бути видима лише з Південної півкулі. Але я також цікавився цим пустим прямокутником, і перепитав друга, який є старшим співробітником в Google. Він відповів, що "локалізація відсутніх даних є наслідком помилки обробки даних у програмі зшивання образу, яку ми використовуємо, щоб відображати слайди зйомки Google. Група гарантує, що під час наступного сеансу зйомки, це буде усунено!"

8. Якщо б уряд знав би про Нібіру, не тримав би це в таємниці, щоб уникнути паніки? – Чи не це є справою уряду, тримати населення в невіданні?

В уряду є багато задач, але вони не містять у собі  підтримку населення в невіданні. Мій досвід, що здебільше уряди роблять прямо протилежне, як наприклад різними посиланнями на приватні ресурси про терористичні погрози або попередження про масштабні аварії під час довгих святкових вихідних, які більш небезпечні, ніж в якийсь інший час. Це підтверджує довга історія, як асоціюється з недобрими подіями з політичними протистояннями (читачі похилішого віку згадають "ракетну кризу" на виборах 1960, молодші згадають багато сучасних посилань про збереження безпеки США від загрози тероризму). Сучасні соціологи зазначають, що багато наших уявлень про громадську паніку - продукт Голівуду, в той самий час, як в реальному житті, люди добре згадують про допомогу один іншому під час небезпеки. Я думаю, що  всі погодяться, що тримання поганих новин в таємниці має зазвичай зворотню дію, коли нарешті інформація стає відомою. А в випадку Нібіру, такі факти повинні були всплисти насправді надзвичайно швидко.

Навіть якби уряд хотів, він не зміг би приховати Нібіру в таємниці. Якби Нібіру був реальністю, він повинен був бути відстежений тисячами астрономів, як аматорів так і професіоналів. Асторономи би про це розтрубили на весь світ. Я знаю товариство астрономів, ці вчені не будуть дотримуватися таємниці, навіть якщо їм про це накажуть. Ви просто не зможете заховати планету на шляху в сонячну систему!

9. Чому календар Майя каже, що світ припинить існування в 2012 році? Я чув, що вони були в минулому чудовими та точними в планетарних прогнозах. Як ви можете бути впевнені, що знаєте краще що вони робили?

Календарі існують щоби слідкувати за плином часу, а не для передбачення майбутнього. Астрономи Майя були розвиненими, і вони розробили такий самий складний календар. Давні календари цікаві історикам, але їх можливості можуть не відповідати потужності засобів, які ми маємо на сьогодні, щоб слідкувати за часом, або точності календарів, які використовуються в наш час. Головний висновок, що календарі, без різниці сучасні чи давні, не можуть передбачити майбутнє нашої планети чи передбачати події, які можуть трапитись у таку специфічну дату, як наприклад 2012 рік.

Зазначу, що мій настольний календар закінчується набагато раніше, в 31 грудня 2009 року, але я не інтерпретую це як прогноз Армагедону. Це лише початок нового року.

10. А як же теорія зміни полюсів? Це ж факт, що земна кора робила 180 – градусне обертання навколо центру Землі в лічені навіть не дні, а години? Чи це не доводить, що відбувалося перевертання нашої сонячної системи навколо галактичного екватору?

Перевертання Землі неможливе. Це ніколи не відбувалось і ніколи не відбудеться. Існує повільний дрейф континентів (наприклад Антарктика була біля екватору близько сотень мільйонів років тому), але це аж ніяк не стверджує перевертання полюсів, що обертаються. Тим не менше більшість вебсайтів про катастрофи заполонені маніпулюючи ми наживками для задурювання людей. Вони декларують зв'язок між зміною магнітних полюсів, яка відбувається кожні приблизно 400 000 років і перевертанням Землі. Як нам відомо, така зміна магнітних полюсів не насить якоїсь шкоди для життя на Землі. Зміна магнітних полюсів наразі навряд чи відбудеться протягом наступних декількох тисячоліть. Але сайти брехливо стверджують, що магнітні зміні відбудуться незабаром (у 2012 році), і що це потягне за собою зміну полюсів, які обертаються. Підкреслюю: зміна напрямку обертання та магнітна полярність ніяк не пов’язані. Нема підстав очікувати зміну магнітної полярності кожного разу, коли відчуваєте наближення неприємностей, які в кінцевому випадку не роблять життя щасливим. Раптове пересунення полюсів, що обертаються з катастрофічними наслідками не можливе. Також, не існує якихось визначень галактичного екватору чи якоїсь іншої нісенітниці про вирівнювання, які час від часу з`являються у вигляді секретних теорій на вебсайтах.

11. Коли більшість планет вибудуються в 2012 році в одну лінію з планетою Землі - в центр Чумацького шляху, як цей ефект позначиться на планеті Земля? Може це викликати зміну полюсів, чого ще ми можемо очікувати?

Не буде планетарного вирівнювання ані в 2012 році ані в інший час в найближчі декілька десятиліть. Що стосується Землі в центрі Чумацького шляху, я не знаю змісту цих висловлювань. Якщо ви маєте на увазі галактику Чумацький шлях, то ми знаходимося в її спіральному рукаві доволі далеко від її центру, близько 30 000 світлових років від центру. Мы обертаємось навколо центру галактики в період 225-250 мільйонів років, завжди знаходячись приблизно на одній відстані. Якщо це означає для вас якусь раптову зміну напрямків полюсів (тобто осі обертання Землі), тоді таке не можливе, як вже зазначено в відповіді в пункті запитанні 10. Багато вебсайтів оговорюють - вибудовування Землі і Сонця на лінії з центром Чумацького шляху в сузір’ї  Стрільця. Так це відбувається кожний грудень, без негативних наслідків, і нема підстав очікувати, що 2012 рік буде відрізнятись чимось від будь-якого іншого року.

12. Коли Сонце та Земля на лінії галактичної площини в той самий час потрапляють на лінію з чорною дірою, чи не відбудеться втягування величезною гравітацією чорної діри.

Є гігантська чорна діра в центрі нашої галактики Чумацький шлях, і як будь-яка концентрація маси, вона здійснює гравітаційний вплив на інші частини Галактики. Тим не менш, галактичний центр - дуже далеко, приблизно 30 000 світлових років, так що його дія має незначний вплив в сонячній системі чи на землю. Нема особливих сил галактичної площини чи галактичного центру. Єдині важливі сили, що діють на Землю - гравітація Сонця та Місяця. Настільки вплив галактичної площини – ніщо, що нехтується в цьому випадку. В останній раз Земля була на галактичній площині декілька мільйонів років тому. Твердження, що ми збираємося пересікти галактичну площину – не вірні.

13. Я боюсь того, що Земля увійде в Темну тріщину Чумацького шляху. До чого це призведе? Чи не буде Земля заковтнута?

"Темна тріщина" - популярна назва широко розсіяного пилу туманності во внутрішньому рукаві  Галактики Молочний шлях, яка захмарює нам вид галактичного центру. Лякалки "Галактичне вирівнювання" - гарне безумство. В кінці грудня, Сонце - завжди приблизно в напрямку центру Галактики, як легко побачити з Землі, ну й що? Безперечно шахрай-чоловік, який намагається залякати Вас точно вирішив використати ці безглузді терміни про "вирівнювання", "темну тріщину" і "фотонний пояс", оскільки вони не зрозумілі публіці. Це занадто нахабно, але не існує закону проти брехні в Інтернеті й усюди, за виключенням законного суду. Наскільки для безпеки Землі важливіші загрози глобального потепління чи скорочення біологічного різноманіття, або можливість випадкового зіткнення з астероїдом чи кометою, ніж псевдонаукові твердження  про 2012 рік.

14. Я чув, що Земні магнітні зони перекинуться в 2012 в той час, коли передбачений потужний рівень сонячних штормів. Що відбудеться? Чи знищить це нашу цивілізацію?

Сонячний максимум (відбувається зазвичай кожні 11 років), характеризується збільшенням сонячних спалахів викидів та коронарної активності ніж в періоди сонячного мінімуму. Спалахи та  масові викиди не є небезпекою для людей або іншого життя на Землі. Вони могли би створювати загрозу астронавтам в космічному просторі або на Місяці, і NASA повинна навчитися боротися з цим, але це - не проблема для Вас чи мене. Великі вибухи можуть перервати радіопередачу, викликати яскраві явища полярного сяйва, або перебої електроніки деяких супутників в космосі. Сьогодні більшість супутників призначені мати справу з такими випадками, наприклад перемиканням деяких з найбільш делікатних ланцюгів і впадати в приспаний чи захищений режим на декілька годин. В крайніх випадках, сонячна діяльність може також порушити передачу електричного струму в мережі заземлення, з можливим потім електричним замкненнями струму, але це малоймовірно.

Останній сонячний максимум відбувся в 2001 році, тому наступний передбачається приблизно в 2012 році - 11 роками пізніше. Тим не менш, останній сонячний мінімум був незвичним, з періодом два роки майже без сонячних плям чи інших ознак сонячної діяльності, так що вчені тепер припускають, що наступний максимум буде з затримкою, можливо в 2013 році. Тим не менш, деталі сонячного циклу залишаються в основному непередбачуваними.

Ви праві, що Земний магнетизм створює велике поле в космосі, яке захищає мене, та назване Земною магнітосферою, в межах якої більшість часток випромінених Сонцем захоплюються або відхиляються, проте нема підстав очікувати зміни магнітної полярності всякий раз, коли це відбулося. Ці магнітні зміни відбуваються лише раз у 400 000 років у середньому.

15. Я заплутався в новинах вебсайту Fox News, що в 2012 році "Потужний Сонячний шторм міг би вимкнути США протягом місяців". Вони посилалися на праці Національної Академії Наук, які були замовлені та оплачені NASA. Якщо нічого не передбачається в 2012 році, нащо NASA допускає таку нісенітницю, яку повідомляють?

NASA отримала відповідь ради Національної Науково-дослідної Академії з геліофізики. Як Ви зазначили, цей звіт містить несприятливий аналіз, якби сьогодні відбулося повторення великого сонячного шторм, який згадується в 1859. Шлях вирішення проблеми. А це повідомлення було вирвано з контексту окремо. Нема підстави очікувати такий великий сонячний шторм в найближчому майбутньому, особливо в 2012 році. Ваше посилання на "події в 2012 року" ілюструють існування проблеми. Але не прогнозують існування  проблем в "подіях у 2012 році". Ми навіть не знаємо чи наступний сонячний максимум відбудеться через рік. А повний на сценарії катаклізмів 2012 рік - містифікація, нафарширована вибуховою рекламою для науково-фантастичного фільму катастрофи Голівуду "2012". Мені залишається лише сподіватись, що більшість людей здатні відрізнити спец-ефекти фільму з Голівуду від реальності.

16. Всі мої шкільні друзі розповідають, що ми повністю вимремо через рік у 2012-му через метеорит, що потрапить у Землю. Це правда?

Ваші друзі не праві. Земля завжди наражається на бомбардування комет і астероїдів, хоча великі дуже рідкі. Останнє велике зіткнення відбулося 65 мільйонів років тому, і це призвело до вимирання динозаврів. Сьогодні астрономи NASA виконують дослідження назване «Пошук Космічна гвардія», щоб знаходити будь-який великий астероїд навколо Землі задовго до його падіння. Ми вже визначили, що нема загрози від астероїду настільки великого, як той, що вбив динозаврів. Вся ця робота ведеться відкрито на відкритому офіційному вебсайті NASA NEO (neo.jpl.nasa.gov) який оновлюється кожного дня, там Ви можете для себе відкрити, що нема нічого передбаченого, щоб впало на нас у 2012 році.

17. Якщо Нібіру - містифікація, чому NASA не зробить офіційного спростування? Як ви дозволяєте журналам, щоб там циркулювали ці міфи, а вони залякували людей? Чому уряд США нічого не робить для цього!

Якщо ви зайдете на персональну сторінку NASA, nasa.gov, Ви побачите багато статей, які спростовують містифікацію Nibiru-2012. Спробуйте вставити в пошук на nasa.com  "Nibiru" або "2012". Це єдине, що NASA може зробити. Ці містифікації не мають нічого спільного з NASA і не засновані на даних NASA, так що ми, як агенція безпосередньо спростували. Але вчені, як в NASA так і зовні, визнають, що ця містифікація спрямована на залякування людей, відволікає від важливих наукових проблем, наприклад глобального потепління та вимирання біологічного різноманіття. Ми живемо в країні де є свобода слова, в тому числі свобода брехні. Ви радійте, що нема цензури. А якщо Ви просто увімкнете здоровий глузд, впевнений Ви розпізнаєте брехню. Коли наступить 2012, вся брехня стане наочною.

18. Чи можете Ви довести мені, що Нібіру - містифікація? Якщо так багато повідомлень, що відбудеться якесь страшне передбачення в 2012. Мені потрібні докази, так як уряд і NASA тримають нас у невіданні.

Це нелогічно вимагати доказів, що 2012 рік - дні кінця світу - містифікація. Ваші претензії щодо захисту армагедону в суді, - адвокатам, нехай вони доведуть, що вигадка це і є істина, не на NASA, доводитиме, що це брехня. Якщо хто-небудь би подав позов на Інтернет, чи були високі пурпурні слони 50 - футові, що гуляють по Клівленду, чи очікується, що NASA буде це спростовувати? Тягар доказів падає на тих, хто подає безумні позови. Але пам’ятайте, що надзвичайні ствердження претензій вимагають підтвердження, якщо вони можуть бути перевірені.

Тим не менше, думаю, що астрономи досягли достатньої бази аргументів, щоб ствердити що Нібіру не існує. Величезна планета (чи коричневий карлик) в нашій сонячній системі, якби була відома астрономам протягом багатьох років, вже опосередковано би вплинула своїми гравітаційними пертрубаціями на інші об’єкти  тай був викритий прямим знаходженням у інфрачервоному діапазоні. Інфрачервоний Супутник Астрономії NASA (IRAS) виконав перший повний огляд всього небосхилу в 1983, і декілька наступних досліджень повинні були також побачити Нібіру, якщо б вона десь рухалась. Якщо б велика маса проходила крізь внутрішню сонячну систему кожні 3600 років, ми повинні були бачити ефект її впливу на орбіти внутрішніх планет, а ми не бачимо.

Вам не потрібно моє слово сприймати на віру. Просто здоровий глузд використайте. Ви особисто бачили Нібіру? В 2008-му багато вебсайтів писали, що її можна буде побачити неозброєним оком навесні 2009-го. Якщо велика планета або коричневий карлик прямують до внутрішньої сонячної системи в 2012, це повинно вже бути відслідковане сотнею, тисячею астрономів, професіоналів і аматорів у всьому світі. Ви особисто знаєте якогось астронома-любителя, який це спостерігає? Ви особисто бачили якісь фото чи дискусії про це в відомих популярних журналах астрономії подібних «Небу & Телескопу»? Просто подумайте про це. Ніхто не міг би сховати Нібіру якби те існувало.

19. А як на рахунок жахливої реклами нового фільму 2012? Вона радить нам, перевірити показані факти в Інтернеті, щоб впевнитись у даті катастрофи.

Псевдонаукові твердження про Нібіру та день страшного суду в 2012 році, разом з недовірою уряду, рекламують широким розголосом новий фільм від Колумбії Пікчерз названий «2012», який буде вийде в прокат у 2009 році. Трейлер фільму, що йде в кінотеатрах і на їх вебсайті, демонструє приливну хвилю, яка прориває Гімалаї, з словами за кадром: "Як уряди нашої планети зможуть підготувати 6 мільярдів людей перед кінцем світу? [довга пауза] Вони би не змогли [довга пауза] Знайдіть правду в Google «2012».

Бюджет розголосу фільму містить створення ніби наукового вебсайту (www.instituteforhumancontinuity.org/) для "Інституту Безперервності людського роду" (ІНС), який повністю фіктивний. Згідно цього вебсайту, IHC займається науковими дослідженнями та підготовкою суспільства. Місія - виживання людства. Вебсайт пояснює, що Інститут був заснований у 1978 міжнародними лідерами урядів, бізнесу та науки. Розповідає, що в 2004 році вчені IHC ствердили з 94% імовірністю, що світ буде знищений у 2012 році. Цей вебсайт пропонує, зареєструватись для лотереї, аби бути обраним з тих, хто буде врятований; колега подала ім`я власної кішки, яка була прийнята. Я знайшов у Вікіпедії, що створення цього свого роду підробного вебсайту є розвиненою технологією нової рекламної стратегії багаторівневого маркетингу (MLM) Продавай рекламуючи, аналогічній механізму дії комп`ютерних вірусів.

20. А може бути так, що більшість запитань, що ви відповіли - частина нсвого роду кампанії для книги чи кіно, яка сподівається, що така велика кількість спростувань, ще більше підсилить підозри щодо втаємничення?

Я задаю собі такі самі запитання кожного дня, як тільки отримую нову порцію пошти про Нібіру (з усілякими вирівнюваннями та змінами полюсів), що продовжують збільшуватися - тепер більше, ніж 20 за тиждень. Звісно знаходяться ті, хто витрачають гроші із страху перед невідворотним днем апокаліпсису. Деякі з них купуються вочевидь на рекламу кіно-катастрофи наукової фантастики «2012» (див. п. 19). Багато вебсайтів продають книги про Нібіру чи навіть "комплекти для виживання". Це все дуже засмучує, що при такій кількості реальних проблем людства (як наприклад глобальне потепління чи фінансова криза) урядам стала необхідна ця брехня. В останній главв нової книги з астрономії (Полювання на Планету X) Шиллінга Говерта, він пише: "Є багато чого, що можна зробити корисного для збереження – але археологи і астрономи, які кидають скептичні погляди на приливну хвилю нісенітниць про Нібіру і починають роз’яснювати  з науковою точністю, в чому справа з цією космічною фантастичною розповіддю. В них буде величезний шмат часу витраченого на безглузді спростування протягом наступних декількох років. Але 22 грудня 2012 року знайдеться нова псевдонаукова небилиця, що повернулась і весь цирк почнеться з початку. Оскільки незалежно від цього, є безліч нових небесних тіл не знайдених в нашій сонячній системі, а в людей завжди буде потреба в загадковій Планеті X."

Авторський переклад Ярисвіта. Копіювання без посилання на сайт не вітається.

Джерело: http://astrobiology.nasa.gov/ask-an-astrobiologist/intro/nibiru-and-doomsday-2012-questions-and-answers
Категорія: Мої статті | Додав: Ярисвіт (29.06.2013) | Автор: Молнезар E W
Переглядів: 606 | Коментарі: 2 | Теги: Роде наш Красний, Нібіру, Містифікація тисячоліть, Обєднання рідновірів України, Ніугбауер, Язичники Київ, Око Роду, 2012, Вінець Бога, G. Neugebauer | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Расписание концов света до 2020 года
Предсказания ясновидящих вместе с научными предположениями предрекают Земле как минимум
двенадцать "концов света" в период до 2020 года. Началом этого
внушительного списка апокалипсисов станет 2008 год, и Земля в случае,
если людям повезет, протянет до 2020 года.
2008 год – Земля пострадает от астероида, диаметр которого более 800 м.
2009 год – настанет Армагеддон согласно расшифровке центурий Нострадамуса, сделанных Питером Лори.
2010 год – нефть закончится, начнется мировая война за ресурсы. Также
на этот год предсказывают «ненастоящий» конец света, из-за того, что
Земля повернется по отношению к Солнцу под другим углом.
2011 год – конец временного цикла календаря майя. Довольно распространенная дата
конца света, на которую указывают разные верования. Вероятно
столкновение Земли с астероидом 2005 YU55.
2012 год – наступление конца света, предсказанного календарем майя. Совет от детей-индиго -
подготовиться, ведь у полупроцента населения Земли есть шанс пережить
конец света.
2013 год – Судный день, Рагнарок. Гиперпространственное перемещение в открывшееся четвертое измерение.
Дата начала и конца! Смертным это сулит смерть, богам – новое рождение.
2014 год – ученые-астрофизики полагают, что Солнечная система будет
поглощена облаком космической пыли, сметающим на своем пути все. Унылый и
серый конец света, хотя это в любом случае печальное событие.
2015 год – конец цикла в 9576 лет, гибель цивилизации.
2016 год – исследователь земного климата Джеймс Хансен, утверждает, что
в этот год Солнце растопит ледники и затоплена из-за этого будет
большая часть суши.
2017 год – теория иерархических катастроф предрекает конец света именно в этом году.
2018 год – ядерная война, также предсказанная Нострадамусом.
2019 год – тривиальное столкновение нашей планеты с астероидом 2002 NT7.
2020 год – конец света наступит именно в этом году, по мнению физика
Исаака Ньютона, расчеты ученого опираются на предсказания, сделанные
Иоанном Богословом.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Друзі сайту
Банер КРУК Рідновіри Сербії Задруга Світовіта Рідновіри Польщі Співдружність Ніклот Ідеологія Польських RW Национальный Союз
Copyright MyCorp © 2018 Безкоштовний хостинг uCoz