Духовний язичницький центр "КРУК"
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [15]
Наше опитування
Що ви хотете знайти в язичництві?
Всього відповідей: 166
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

РВ СРВ - тоталітарна секта сучасного язичництва
Викладання матеріалів базується на роботі А.Л.Дворкіна "Сіктовідання. Тоталітарні секти. Досвід систематичного дослідження" http://azbyka.ru/religii/sektovedenie/3g42-all.shtml . Частіше за все секти в різному ступеню характеризуються однією чи більше ознак наведених нижче. За всіма ними Родове вогнище слов`янської рідної віри є сектою. Будьте обережні. Наш сайт не є владою і не може вас уберегти. Влада бездіяльна. Але ми можемо вас хоча б попередити. Тож розглянемо на практиці, що собою уявляє ця течія. Матеріали про Вогнище взяті від їх офіційного глашатая:

http://www.forum.rodnovery.ru/index.php?/topic/3438-о-родовом-огнище-славянской-родной-веры/

    1. Релігійний маркетинг
    Секти завжди зайняті, як на ринку нав`язуванням свого товару, тобто розповсюдженням свого вчення та вербовкою нових членів особливими засобами. Сектанська пропаганда звернена не до розуму чи серця людини, не до вищих його мотивацій, а до страсті, до підсвідомості. Релігійний маркетинг - це нав`язування свого віровчення в формах, які виключають раціональне осмислення. Сюди відносяться всі види реклами в ЗМІ, вулична реклама, поштова. Це надокучливі запрошення відвідати зібрання чи семінари з розпливчатими назвами ("вивчення Біблії" - свідки Єгови та церква Муна, "вивчення англійської мови" - мормони, "збори всіх, хто зтурбований долею Росії "- Реріховісти, секта "Свята Русь"; "фестивалі та семінари з питань родини" - секта Муна, "психологічне дресирування (тренінг), вирішення проблем спілкування" - секта сайєнтології; "виховання дітей, благодійні концерти" - секта "Семья"; "семінари з питань педагогіки та медицини" - секти Акбашева). Це й часте маскування під Православіє з використанням православних символів псевдохристианськими течіями, реріховським рухом ("Духовний центр ім. Сергія Радонежського") й екстрасенсами, адептами руху New Age.
    Для родового огнища характерні з вищеперерахованих наступні ознаки.
а) Імітація православія за такими рисами:
    - часте хрещення Хресним знаменням, замасковане зміною назви на "Накладання Перуниці"
    - назва рідновірів звучить не інакше, як православні рідновіри . Тобто ті, які слалять Правь,  фальшиве поняття підробки ВлесКниги. Сучасна наука змогла довести лінгвістичним, історичним, фотографічним, теологічним та кримінальним способами, підробність цієї пам`ятки та виключити її з шкільної освіти.
    - Посадовими особами стверджується, що термін Православіє воцерковився церквою з язичництва в ХІV столітті, а раніше звучав, як Правовірря. Це є свідомим підлогом та оманою вірян. Достатньо спитати будь якого Святого отця справжньої православної церкви, щоби вам відповіли, що назва ця набагато старіша, і перші її згадки датовані ІХ століттям. Так само, якщо попросити будь-якого язичника надати згадки, де язичництво називалося православієм, таких згадок, крім підробної зазначеної вище Влескниги, ви не отримаєте.
    - мімікрією під христинство загалом, є позичення міфу про потоп. Лише тут нема Ноя та місце потопу перенесене на Чорне море, яке назване "Руським". Під це намагаються підвести спростовану науковцями теорію Брайана-Адамса. Ті, хто цікавляться цією темою, можуть ознайомитися з науковими данними про історію Чорного моря в відеолекції Одеського університету імені Мечнікова:
    http://www.youtube.com/watch?v=ZwV5ZV-g2Dc& - зкопіювати в адресний рядок посилання.
    - мімікрією під аврамістичні релігії взагалі, виступає введена система початку літочислення від Сотворення світу, взята з секти Старовірів - Інглінгів. 7520 рік назад = 2012 років від Р.Х.
б) РВ СРВ постійно зайняте просуванням свого товару на ринок.
    - семінари цілительства славянсько Живою (звичайні практики японської рейки);
    - семінари з живопєнія та оздоровлення піснею;
    - семінари Родолад сімейних практик;
    - виховання дітей Родосвіт, продаж книг "Як виховати Бога", "Як виховати Богиню", "Як виховати доньку щасливою в родині" - книги, які програмують шлюби на розвал.
    - сеанси повернення цноти без реальної її повернення "Ладини Роси" за 500 Євро
    - та інші різноманітні практики, книги та атрибути, на ділі підложні практики, ложні книги та чури підробних та неіснуючих богів.
в) Члени РВ СРВ на всіх форумах не соромлячись постійно пишуть оголошення про платні міроприємства. Завжди платні, а частіше, реквізити для сплати даються одразу разом із оголошенням та  навіть можуть не стосуватися Рідної віри. Наприклад на раскрутку якоїсь рок-групи, де посадовці РВ РСВ виступили продюсерами.
г) Зі слів бувших жерців РВ СРВ, для підсилення ефекту впливу та звернення до підсвідомості і грубих емоцій, використовуються пісні, написані з спеціальними вібраціями трансу.
д) Для відключення розуму пропагандується вегитаріанство. З курсу підготовки психологів у ВУЗах відомо, що збіднення лише рослинною іжею раціону, ослаблює розумові здібності. Людина починає відчувати ефект піднесення, викликаний станом голодання мозку. В цей час вона слабо опирається зомбуванню, та не обдумує критично істини, які їй надаються вчителями. Причому самі жерці не виглядають худими йогами, чого не скажеш про тих, хто пройшов горнило РВ СРВ та досі сповідує обмежений раціон, чує голоси в голові та заляканий кінцем світу та прилітом інопланетян у 2012 році.

    2. Агресивний прозелітизм і психологічний тиск.
    Власне, перший пункт є наслідком мети вербовки сектою нових адептів. Вербовки кількістю заради якості. Після семінарів посвячуюють всіх без розбору. Без перевірки та ідентифікації. Потім такі неслов`янські адепти ганьблять слов`янську віру, виявившись не слов`янами, а в кращому випадку змішуючись не з слов`янами. Що перекреслює в секти РВ СРВ в назві саме слово СЛОВ`ЯНСЬКОЇ. Варто сказати, що щоденного контролю за вірянами, доки що, нема в організації. Але такі речі, як асоціальні вчинки, які повинен зробити новоприбулий в секту адепт, всіляко виправдовуються. Мова йде про виправдання розлучення новоприбулих адептів з попередніми дружинами чи чоловіками, з наступним знаходженням пари всередині організації. Розпад попереднього шлюбу виправдовується кармічністю. Тобто попередній шлюб лише кармічне відпрацюванням. А їх шлюб всередині РВ СРВ - це шлюб божий, а знайдені пари - "Зоряні половинки". Кармічні шлюби, кармічні діти, тільки як їм потім поясниш, що секта за них вирішила, якою повинна бути карма, і чому вони лише кармічне завдання адепта? Варто зазначити, що самі жерці РВ СРВ переженюються на сестрах один іншого, покидаючи попередніх чоловіків чи дружин.

    3. Подвійне вчення.
    Жерці не повідомляють новим адептам справжньої історії організації та біографії засновиків, а також істинні джерела ідеології. Тому що в організації є два обличчя, одне в вишиванці для реклами, інше справжнє та незручне.
    Дійсно, хто ж піде в таке слов`янство, де керівники непрофесіонали не вищє зоотехніка, а їх національність далека від слов`янства. В кращому випадку тюрки та німці, якщо не євреї. Бо зовнішність в них хрестоматійна, носи кирпаті, загнуті донизу, бороди чорняві кучеряві, свинину, як євреї, не їдять (маскуючи вегитаріанством), а імена і прізвища та батьки в них такі, що про них навіть соромно розповідати. В житті були ніким, наукову роботу провалили та опинилися в екопоселенні на узбіччі цивілізації, а все що вони вміють - дурити людей.
    Але для того, щоби це приховати, вигадується подвійне вчення. В РВ СРВ в священнослужителів нема біографій та батьків. Для вірян, вони походять від Крішнаїтського персонажу Спаса Рами і перероджуються не від батьків, а через інкарнації вже який раз, виконуючи місію жрецтва.
    Відсутність джерел маскується родовими знаннями, пробіли заповнюються Індуїзмом в вишиваному українському соусі, а плагіат реальних авторів привласнюється і видається за власні праці лжегуру. Такова наприклад доля привласнених праць Скуратівського. Таким чином японські рейки видаються за слов`янську Живу, а нашвидкоруч зліплені бойові мистецтва на базі азіатських стилів за секретну технику казаків характерників - Триглав.
     І головне, що жерці не чисті на руку і по вуха в судах за незаконно побудований ними на чужій землі - духовний центр. З якого вони планують зробити готель для пілігрімів та платний вхід на капище неподалік.

    4. Ієрархія.
    Ієрархія в сектах завжди вибудовується так, щоби унеможливити критичне ставлення до старших та ідеології, контролювати служників і не допускати їх до влади.
    В РВ РСВ Духовного провідника неможна, призначити, обрати голосуванням, бо Духовний провідник є таким за правом народження ... Верховний Волхв і Відаюча Мати Роду - це призначення... очолив РВ СРВ, вони виконують своє призначення, а разом з ними Коло Волхвів.
    Таким способом усунення адептів від влади та справ секти є ступенева система посвят. В РВ СРВ учень, який завершив платний семінар практики неслов`янської Живи, отримає сертифікат майстра Живи. Тепер він може сам провести семінар, навчити ще пятьох, ті ще по п`ять і т.д. Навчений ділиться прибутком від тих, кого навчить, з своїм вчителем. Вже є чотири ступені посвяти, де на наступному ступені, адепту кажуть, що він насправді нічого не знає, все на наступному щабелі. І так до нескінченності.
    Дуже схоже на систему продажу книг Крішнаїтами. Так народжується фінансова піраміда. Тому рідновірів РВ СРВ легко впізнати в соц. мережах по надокучливих запрошеннях на семінари Живи. Яскрава ознака секти - комерціалізація культу.
   
    5. Непогрішимість секти та її засновників.
    Вчення секти завжди претендує на те, що це вища істина, істина "більш свіжа," за істини інших, особливо - традиційних релігій. Ці "істини" отримуються надприродним шляхом. Зокрема голови РВ СРВ не просто Волхви, а слов`янські ПЕРШОВОЛХВИ, перші з усіх, обрані інкарнаціями від народження, непогрішимі. Історія існування людства до такої "щасливої інкарнації" чорна тисяча років від хрещення, але тепер рідновіри та вся слов`янщина ощасливлені народженням першоволхвів перпшотата та першомами Куровських. Особливо щаслива повинна бути Україна, яка отримала цих двох людей далеко не нагадуючих слов`ян. Засновники сект - люди, яких послідовники наділюють божіми рисами. Куровські та їх жерці прямо оголошують себе спадкоємцями Спаса Рами, месії, який вивів тисячі років тому з Кам`яної могили під Бердянськом, українців в Долину річки Інд, чим породив Арійську цивілізацію на сході. Не інакше як "матінкою всіх слов`ян" іменують Елу Вільгельмівну Якимів адепти, а її чоловіка Батьком Володимиром. Спілкування, безпосереднє чи "духовне," чи подумки, з засновниками РВ СРВ повинно надавати неймовірне щастя сектантам, за яке ті повинні платити гроші на різних зустрічах та фестивалях. Їх зображення прикрашають обкладинки книг. Недалекий час, коли жінки за наказом вчителя почнуть вбивати дітей, як у Сахаджі-Йозі. Доречі Йога та Крішнаїзм дуже приваблюють Першоволхвів тим, що перейшовші звідти до Куровських гуру, падають та цілують на капищах ноги Першоволхвам. Зі слів Славолюба Богача, голови Львівського РВ СРВ, виникає запитання, чому помирає священник, який керував наругою над капищем Перуна, а в другої людини гниють руки?


    6. Програмування свідомості.
    Членами сект стають перш за все люди з нестійкою психікою, не маючі ясні чесноти, критерії (мірила), духовні та культурні знання. Такі люди, шукають, але не володіючі твердими знаннями та освітою та спокоєм у духовному життю, як правило, легко дуряться та програмуються на стереотипи своїх вчителів. Людина отримує ілюзорний сенс життя, але мислення її може будуватися лише  примітивними схемами. В результаті людина опиняється в повній залежності від сектантського вчення та лідерів секти. Фахівці урівнюють сектантську залежність із наркотичною.
    Наведемо декілька прикладів, повія, яка зробила декілька абортів, відчуває сильний психологічний тиск. В РВ СРВ їй роблять біографію віруючої слов`янки, знімають гріх пояснивши, що вона лише відробляла кармічні гріхи минулого життя, залякують телегонією, а потім знімають ефект цієї самої телегонії за 500 євро. Це щоб вийти за між, з цим в РВ СРВ все просто, обряд - дає очищення від усіх статевих попередників жінки. Можна брати в дружини - кошерна, енергетично цнотлива. А щоби не мучили абортовані діти - є інший обряд - Жальниці. З погляду дослідників архаїзму, ці обряди насправді не повертать цноти, а замішані на звичайному екзерцизмі та шаманізмі. Причому пояснення їм вигадуть саме фантастичне, справжні шамани би за голову схопилися.
    Іншим прикладом є вхід у громаду людини з слабкою психікою та потребою в постійних стимуляторах. Наприклад для Крішнаїта чи вегітаріанця нічого не міняється в РВ СРВ. Ті самі медитації, живоспіви, мантри, чакри, стани піднесення, сеанси енергії Живи, зв`язок з індуїзмом. Все це видається за Ведизм давніх Аріїв, але насправді не має нічого спільного з тою вірою, в яку давні Арії вірили. Нажаль люди з недостатнім рівнем духовної освіти не можуть цього відчути і потрапляють в замкнене коло різних семінарів та езотеричних практик у вишиванках, орієнтованих на створення відчуття уявного комфорту для слабких психікою.

    7. Духовний елітизм (обраність).
    Членам секти внушається думка про те, що вони - єдині справжні люди, всі інші - люди "другого сорту," приречені на загибель тому, що не розділяюють вчения секти. Всі рідновіри названі онуками Дажбожими. Можна було би не звертати на це увагу, якби не дві парадигми, що Дажбог - улюблений бог Українців, обравший хліборобів-Орачів богообраними на Україні. Тобто інші рідновіри, які обрали інших богів, не є вже онуками Дажбожими, їм не читають молитов, а може вони навіть не українці, бо справжні українці - Дажбожі онуки. Зокрема цим страждала частина громад, яка вийшла з РВ РПВ та риєдналась до ОРУ, залишивши в себе ідею кінця світу від приліту  Нібіру, про що всіляко популярно пояснється в книгах лжевідуна Рувита. Але і нині, вже надані самі собі, рідновірим РВ СРВ вільно собі гулять сайтами Арата-Україна лжеархеолога Юрія Шилова та Перехід IV (перехід богообраних у добу Водолія в 2012 році) Ігоря Каганця. РВ СРВ взагалі не проводить ніякої роз`яснювальної роботи для упередження єресів, навпаки позичає їх в інших та використовує їх для наживи. Без цього секта не може існувати, інакше важко пояснити собі та оточуючим, чому члену секти необхідно відокремитись від усех традиційних цінностей, чому він зобов`язаний постійно рекламувати вчення секти та її платні семінари, та чому самих Куровців та їх секту не сприймає не те що суспільство, а ї самі українські рідновіри.
    Елітизм проглядається вже на початку діяльності РВ СРВ у декларації : "Родовое Огнище Славянской Родной Веры - это духовное государство Славян". Тобто вони не віряни конкретної держави. В них свою власна держава, сепаратизм та державна ідеологія. Не стане несподіванокою, якщо всі їх жреці виявляться власниками посвіченнь "громадянина сувереного народу України". Це юридичний казус, який дозволяє зареєструвати на Україні окрему народність, що і було зроблено. Власники таких посвіченнь, вважають, що їх не має право судити державний суд України, а лише суд сувереного народу України, бо вони навіть не Українці, а богообраний народ із богообраними привілеями. По крайній мірі чутки в середовищі самих рідновірів кажуть, що не лише рідновіри, але і депутати не відмовляються від цих посвічень. На цю тему були заяви ОРУ та Великого Вогню, яку підтримав і наш КРУК, про засудження цього державного сепаратизму та відмежування від таких окремих осіб. Все це нагадує масонську ложу (ложі заборонені в Україні за часів президенства В.Ющенка), яка вигідна державі. При цьому саме РВ СРВ заявляє, що Православные родноверы не обязаны все становиться членами Родового Огнища Славянской Родной Веры, а могут быть просто прихожанами в общинах, фактично проводячи межу навіть у самих громадах, на людей вищого гатунку і просто людей.

    8. Контроль життєдіяльності. (Асоціальність).
    Кінцева мета секти - контроль над більшістю, а в ідеалі - над усіма прошарками життя людини. Для досягнення цієї мети адептів секти відривають від звичаного життя та кола спілкування. Для цього секти створюють особливі поселення, навіть переобладнані під "ашрами" чи "монастирі," часто перенаселенні. Не виключення РВ СРВ - яке має таке екопоселення в Раштівцях та Духовний центр, незаконно побудований на чужій землі, про що зараз відбуваються судові суперечки. Адепти "мають благословення" жити в цьому центрі безкоштовно, розплачуючись своєю працею з будівництва цього центру. Фактично, нормальний працедавець повинен був би платити будівельнику за роботу грошима, забезпечити харчуванням та проживанням. Голови ж РВ СРВ обдирають, як липку, вірян, пропонуючи тим працювати безкоштовно за ідею. Це гірше рабства. Адепт отримує інтенсивний розклад дня, обмежується у засобах для спілкування та розвитку та деградує. Йому просто нема можливості собі щось придбати, тому і не має можливості критично оцінити сектантське вчення та особи лідерів. Про вегитаріанство, яке ще більше допомагає зомбуванню при цьому, я вже згадував.
    Ще декілька пісень з трансовими вібраціями на голодний організм, і відірваний від соціуму адепт приречений без шансу на повернення в звичайне життя. Але жадоба наживи приходить по ходу. Не стане несподіванкою, якщо через декілька років сектанти приноситимуть в пожертву секті вже не лише свій час, здоров`я, та власність (квартири частіше за все продаються, а гроші йдуть на облаштування приміщень секти та "духовних центрів"), а іноді й своє життя.
    Секти нерідко не вдовільняються своїм впливом лише на адепта, але бажають впливати і на всю його родину та його оточення. Вище вже було зазначено, що вчення РВ СРВ благославляє кармою для цього залишити попереднє подружжя, та найти "зоряну половинку" в секті РВ СРВ. Діти сектантів повинні теж виховуватися в дусі сектантського вчення та вирастати відданими послідовниками. Для цього неокріпші уми дітей в РВ СРВ годують міфами про богообраність українців та виховують їх в рамках самопального нашвидкоруч нафантазованого "Характерного казацтва". Релігія цього казацтва полягає в тому, що казаки характерники нащадки знаменитих практик чудо-перевертнів волхвів характерників (яких насправді не існувало), мають надзвичайні властивості і просто супермени. Розраховують при цьому на неокріплі дитячі розуми, які не зможуть відфільтрувати брехню РВ СРВ, що слово Характер походить не від слова Харе-Кришень і не з санскриту. За що інші рідновіри прозвали це казацтво Харакірним. На думку фахівців, саме з таких вихованців у майбутньому й формуються терористичні групи.

    9. Політичні цілі.
    Більшість сект, як Церква Муна, сайєнтологія Рона Хаббарда, є промисловими та фінансовими "імперіями," які бажають отримати владу над світом. Не стали виключенням й улюблені в РВ СРВ крішнаїти. "Маніфест Варнашрами," документ "Міжнародного товариства свідомості Крішни," пише про майбутнє суспільство "перемоги крішнаїзму", про кастове суспільство, розділене на надлюдей - крішнаїтів і рабів-шудр, для важкої праці, де всемогутня еліта буде вирішувати, до якої касти буде належити новонароджене немовля. Ідеями кастового (варнового в РВ СРВ) суспільства хвора і ідеологія секти Родового Вогнища Славянської рідної віри. На чолі суспільства вони бачать жерців-брахманів, які не працюють, але всім керують. Армію та озброєних людей, вони бачать своїми охоронцями - кшатріями. Торговців та робітників вони бачать як своїх годувальників - вайш`ю. Не зрозуміло тоді, а хто ж батраки шудри, може нєлєгали з Таджикістану? Навіть назви каст вони залишили з Індуїзму.
    Чи є в жерців звязки в політикумі України, остатчно не відомо. Але як і "Свідки Єгови", жерці РВ СРВ віщають про необхідність єднання всіх слов`ян у якусь незрозумілу державу : Духовну державу "Родове вогнище рідної слов`янської віри". І куди дивляться спецслужби, коли в них під носом сепаратисти свої держави створюють? Може вони їх і кришують? РВ СРВ пропонує громадянам різних держав перестати бути спадкоємцями  разірваної держави ... а стати онуками Дажбожими ... для чого рідновіри єдинаються в РВ СРВ. Про паспорти громадян суверенного народу, які мають обрані в РВ СРВ, вже згадувалося, вони тут будуть доречні.
    Будь який слов`янин держави з достойним урядом і демократичними свободами, не захоче повертатися в бидлоприймальник СРСР, тюрьму народів, згуртовану навколо Московії. А те, що саме так задумується Духовна держава РВ СРВ, свідчить факт, що жерці РВ СРВ продали не лише українську державність за віртуальний паспорт, совість, якої в них і не було, але й українську мову, і вже в українських інтернет ресурсах перейшли на державну мову майбутньої імперії, здогадайтесь яку, іронізуючи над українцями, що ті навіть знають російську, коли притисне. Вони мовчать також, коли про українок, кажуть, що ті зароблять гроші в РФ проституцією. В них нема національної самосвідомості, бо вони її продали за місце в майбутній Духовній Державі.

    Висновок не втішний. За всіма девятьма ознаками дослідження Дворкіна, РВ СРВ є тоталітарною сектою. І якщо в чомусь вона ще досі не досягла гіпертрофованих форм за ними, то це лише через недосвідченість самих жерців, серед яких нема професіоналів управлінського складу, маркетологів та політтехнологів. А жорстка система родинного керування не дає розумним пробитися в секті до влади.

Загалом:
- РВ СРВ вже побудувала структуру грошової піраміди.
- РВ СРВ при заснуванні прийняло рішення, що жерці живуть лише з заробітків на вірянах.
- РВ СРВ має жорстку ієрархію, спонсорів, засновників секти за правом народження непогрішимих.
- РВ СРВ завершує будівництво бази для подальшої можливості відриву громадян з реального життя.
- РВ СРВ пропагандує антисоціальну ідеологію і виправдовує свої антисоціальні вчинки нею.
- РВ СРВ не чиста перед законом, не чесні лідери, як і сама підробна ідеологія.
- РВ СРВ розраховує на людей низького розвитку, самі жерці секти низького освітнього рівня.
- РВ СРВ має подвійне вчення.
- РВ СРВ використовує мімікрію під різні культи для втягування адептів.
- РВ СРВ використовує психологічний тиск та агресивний прозелітизм для експансії в маси.

    Резюме: РВ СРВ - тоталітарна секта на первинному етапі свого розвитку, з тенденцією до погіршення ситуації. Секта, яка стає дедалі небезпечна, слабо контрольована державою, чим ще більш небезпечна для громадян. Можливість секти РВ СРВ реорганізуватися в звичайний релігійний напрямок безперспективна, через неможливість усунення лідерів організації. Тому РВ СРВ - небезпечна організація, віряни якої ризикують в найближчий час стати адептами майбутньої секти вбивці, без права на повернення.
    Наші рекомендації:
- для вірян та громад РВ СРВ: покидати лави РВ СРВ, доки це можливо, і доки є можливість не порушувати закони та обрати іншу схожу конфесію, яка не співробітничає з РВ СРВ;
- для конфесій - офіційно відмежуватись від РВ СРВ, та припинити співробітництво для збереження своєї репутації та проблем із слідчими органами в майбутньому.


Джерело: http://rodnik.at.ua/publ/rv_rsv_totalitarna_sekta_suchasnogo_jazichnictva/1-1-0-26
Категорія: Мої статті | Додав: Ярисвіт (18.08.2013) | Автор: Молнезар E W
Переглядів: 568 | Теги: Родове Вогнище рідної словянської в, Родовое огнище родной славянской ве, РВ СРВ, РВРПВ, секта язычество | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Друзі сайту
Банер КРУК Рідновіри Сербії Задруга Світовіта Рідновіри Польщі Співдружність Ніклот Ідеологія Польських RW Национальный Союз
Copyright MyCorp © 2018 Безкоштовний хостинг uCoz