Духовний язичницький центр "КРУК"
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [15]
Наше опитування
Що ви хотете знайти в язичництві?
Всього відповідей: 166
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

ПРАВО СЛАВІЄ в Іудаїзмі
Сучасне язичництво поділяється на дві філософські течії. В межах України - Автохтонне язичництво, до якого належить цей інтернет-сайт КРУК та Великий Вогонь, та двоєвірське ПРАВОславне (ОРУ, РВ СРВ, РПК), яке сповідує християнську трійцю Батько-Син-Святий дух у видозміні ПРАВ-ЯВ-НАВ. Прийшло це поняття з фальшивої Влескниги. Якщо з Явою - явний світ і Навою - світ потойбічний, у якому живуть мертві душі - Навії, все ясно, то ПРАВА - незрозумілий додаток. ПРАВОславні язичники доводять християнам, що ПРАВО - це язичницьке поняття, яке взято християнами з язичництва. Про давність поняття ПРАВО у слові ПРАВОСЛАВІЄ ця стаття. Можу ПРАВОСЛАВНИХ язичників поздоровити. ПРАВО - поняття дійсно давнє. Воно дійсно дохристиянське і дійсно язичницьке. Але настільки давнє, наскільки Слов`янські язичники не очікують дізнатись. Для цього звернемося до радянського підручника з атеізму, в якому добре прослідковуються взаємозв`язки між релігіями світу, їх еволюція та взаємозапозичення в часі.


Омелян Михайлович Ярославський (Міней Губельман) - 1878-1943
Комуніст - критик світових релігій. Ідеолог антирелігійної політики СРСР.

Для того щоби зрозуміти, яке місце ПРАВА займає в бідній триярусній уяві Світобудови ПРАВОСЛАВНИХ язичників слов`ян, звернемося до прадавньої розвиненої семиярусної світобудови язичників - іудеїїв. О.Ярославський "Як народжуються, живуть і вмирають боги та богині", стор. 133:


Рекомендоване першоджерело для всіх, хто цікавиться давніми віруваннями народів світу.

"Небо, за вченням єврейських [богословів] талмудистів, поділене на 7 частин (християнська релігія запозичила цю небесну географію так само, як і магометанська релігія). В Талмуді, який для більшості євреїв є не менш священною книгою, ніж Біблія, рабин Реш-Лакіш (Шимон бен-Лакіш) описує небо так: існує 7 небес, і ці небеса називаються: Вілон, Ракія, Шхакім, Зебул, Маон, Махон, Аработ. Вілон - це передня завіса. Рано-вранці піднімається, а вночі опускається. Ракія - це небо, до якого прикріплені Сонце, Місяць і планети. Це саме та "твердь земна", або тверда стіна, яка відділяє "первісні води", за біблейськими сказаннями про створення світу. На третьому небі Шхакім, стоїть млин і меле манну. (Бо треба ж прогодувати  отаку юрбу хоча б манною кашкою). Четверте небо - Зебул, де знаходиться небесний Єрусалим. Там також збудовані храм і вівтар, і сам архістратиг [керманич воїнств] Михаїл, великий князь, тут є священником і приносить жертви. П`яте небо - Маон; на цьому небі живуть цілі батальйони прислуговуючих ангелів, вся робота яких полягає в тому, що вони ночами співають пісень (знайшли час, опівнічники!), а вдень, з поваги і ради пошани до Ізраїля, мовчать. (Примітка І.І.Степанова: "справжня небесна челядьня"). Шосте небо - Махон. Це свого роду складське місце; але які там склади! Одні наповнені снігом і градом. Спеціальний склад наповнений згубною росою. Є амбар із згубними потоками, потім амбар, де замкнуті бурі, і спеціальний склад диму, а двері складу з полум`я; і нарешті, сьоме небо - Аработ. На цьому небі живуть : ПРАВО, сПРАВедливість, чеснота, скарби життя, миру, благословення, душі ПРАВедних, душі тих, хто ще має народитись, а також склади роси, якою єврейський бог нібито воскрешає мертвих.
Так, так. Ви все правильно почули. Язичницька ПРАВА - це навіть не окремий світ, як пише фальшивка Влескнига. А лише поняття, яке живе на сьомому єврейському небі в істинах Талмуду великого єврейського мудреця рабина Реш-Лакіша (Шимона бен-Лакіша). А це між іншим 280-й рік, до Нікейського собору, прийнявшого символи християнства ще 45 років. Одразу згадується і богиня ПРАВА з пантеону Об`єднання рідновірів України. Якщо хтось десь живе, значить він Бог чи Богиня. Боги в слов`ян антропоморфні. А якщо її досі не знайшли археологи, то волхвиня Галина Сергіївна Лозко таких богів швидко сконструює, в людській подобі, за порадами людей єврейської крові.

11 квітня * — Рахманський Великдень, або Права Середа. Свято Прави — Світу Богів, Божественного закону, за яким живе Всесвіт.
http://www.oru.org.ua/index.php/bogoznavstvo/kolo-svarozhe/171-kolo-svarozhe-7520.html

Саме вона – ще й мати Сварога. Права – також Богиня "празника”, тобто вона дає порядок здійснення обрядового ладу (правило календаря). Розчистивши синкретичні християнські нашарування з образів Богині Прави, бачимо глибинну сутність найстародавнішого культу Богині Матері.

http://do.gendocs.ru/docs/index-20616.html?page=21

Одразу згадується молитва зачин Волхва Велеслава з Велесового  Кругу "Від семи сідмиць - від небесних криниць, зійди благодать божа". Тут вже не лише Права, яка в якихось Семи небесах, ту вже і благодать, яка живе на сьомому єврейському небі.

ПРАВОслов Г.С.Лозко з молитвою проханням благодаті Велеславом з іудейських семи сідмиць - небесних криниць.

Чомусь вищевказані реконструктори язичницької космогонії не звернулися до описаного радянським академіком Б.Рибаковим, розуміння неба на підставі матеріалів дерев`янного домобудівництва північних окраїн Русі. Тут глибша картина. Світобудова відрізняється тим, що Сонце ще й під землею ходить та пливе:


Б.Рыбаков "Язичество Древней Руси"

Чомусь не звернулись і до археологічних артефактів, в яких теж зображається небо слов`ян та підземний шар - з ящурами.


Б.Рыбаков "Язичество Древней Руси"

Невже Волхви так погано вчилися у школі, що ще не дізнались, що всесвіт не має семи ярусів, а є безмежним? Невже Волхви не розуміють, що закон та сПРАВедливість для всіх і всюди, а не десь там на горі, для високопосадовців богообраних? До цих Волхвів одне запитання: Ви для кого язичництво реконструюєте: для іудеїв, чи для слов`ян? Але тоді не називайте своє язичництво правонаступником Русі, а зізнайтеся чесно - ваша віра - правонаступник Хазарської, з усіма її атрибутами. Далі підуть слайди.


ПРАВОславна язичницька Біблія.


ще один ПРАВОСЛАВНИЙ язичницький напрямок

Висновок: хазарcький іудаїзм в елементах у сучасних православних язичників нікуди не пропав. Він чудово себе почуває, перевдягненим у колоритні вишиванки, в конфесіях Православного Рідновір`я. Шолом друзі.


Джерело: http://Це і є першоджерело
Категорія: Мої статті | Додав: Ярисвіт (29.07.2013) | Автор: Микола Чащін E W
Переглядів: 517 | Теги: право славимо, православное родноверие, православное язычество, право славим, православні рідновіри | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Друзі сайту
Банер КРУК Рідновіри Сербії Задруга Світовіта Рідновіри Польщі Співдружність Ніклот Ідеологія Польських RW Национальный Союз
Copyright MyCorp © 2018 Безкоштовний хостинг uCoz